Tipy na hľadanie zamestnania, keď sa potrebujete presťahovať

Tipy na hľadanie zamestnania, keď sa potrebujete presťahovať

Uvažujete o hľadaní zamestnania na mieste, v ktorom momentálne nežijete? Dlhá línia analýzy práce nie je ľahká. Mnoho pracujúcich by ani neuvažovalo o požiadaní miestnych kandidátov ani o pokrytí akýchkoľvek poplatkov, ak hľadajú vnútroštátny základ pre vysoké alebo stagnujúce postavenie. Nielenže to stojí neúspech, ktorý udržiava zamestnancov zaneprázdnených; je to tiež úloha zorganizovať pohovor, keď nie je študent blízko.

Ako už bolo povedané, existuje spôsob, ako dosiahnuť úspech z diaľky. Nižšie uvádzame niekoľko tipov, ako zvýšiť svoje šance na úspech.

Prieskum zamestnanosti

Dostaňte sa na miesto . Používať rôzne pracovné miesta a hľadanie nového zamestnania lokalít nájsť zamestnanie v oblasti, ktorú chcete presunúť. Pozrite sa do miestnosti podnikania v meste, kde sa chcete presťahovať za hľadaním práce, a prečítajte si miestne noviny, kde nájdete inzeráty na prácu.

Viac miesta . Máte príbuzného, ​​priateľa alebo viete, že by ste mohli byť na novom mieste, kde robíte rozhovor? Ak áno, zvážte použitie tejto adresy vo svojom životopise a portfóliu. Ak ste v meste, ak ste v meste, namiesto cestovania stovky kilometrov, budete si musieť hľadať a nájsť si svoju prácu. Ak to nepomôže, kontaktujte ho vo svojom poistnom liste, s ktorým sa chcete pohybovať, a budete mať možnosť pohovoriť so zamestnancom.

Použite svoju sieť . Vystudovali ste vysokú školu? Skontrolujte, či vaša vysoká škola alebo univerzita má služby zamestnanosti pre dospelých, ku ktorým máte prístup. Dospelí môžu byť užitočnejší ako vaše hľadanie zamestnania. Môžu vám poskytnúť tipy na bývanie, cestovanie, zábavu a všetko, čo potrebujete vedieť o svojom novom meste.

Ak ste v profesionálnom združení, kontaktujte kapitál a sieť s členmi. Môžete tiež osloviť obyvateľov LinkedIn, ktorí žijú v tejto oblasti.

Výskum, výskum, výskum. In určenie toho, vi váš nový plat vyplatí náklady v oblasti, v ktorej chcete pracovať,použite nástroje, ako sú finanční plánovači a úpravy životných nákladov:

  • Kalkulačky platieb vám budú účtovať poplatok za konkrétne miesto na jednom mieste.
  • Počet žijúcich editorov vám povie, koľko váš súčasný príjem pôjde do nového mesta a / alebo zváži životné náklady medzi dvoma komunitami.

Zbaľ si svoje tašky. Nie je to vždy možné, ale je ľahké si nájsť prácu, keď ste v meste alebo meste, kde chcete pracovať. Je šok prejsť do novej oblasti nezamestnanosti, ale ak máte miesto na pobyt alebo prácu na čiastočný úväzok, zatiaľ čo potrebujete prácu na plný úväzok, môže sa to stať.

Vyhnite sa vysokým očakávaniam . Neočakávajte, že váš zamestnávateľ (pokiaľ nie je v ťažkej situácii alebo na vysokej úrovni) pokryje vaše výdavky a naopak. Nemali by ste očakávať, že spoločnosť zaplatí za to, že tam chodí na pohovory. Pokiaľ nie ste kvalifikovanejší ako miestni kandidáti, mali by vás mať a neočakávajú, že tieto náklady budú pokryté.

Ak však získate túto službu, môžete skúsiť integrovať investície do svojho dlhu.

Pozrite sa na výhody . Ak sa presťahujete, pretože vaša manželka má nové zamestnanie v novom meste, môžu to byť výhody. Prezrite si poistenie v nezamestnanosti vo vašej aktuálnej a novej polohe a zistite, aké výhody máte, ak vôbec nejaké existujú.

Ak sa pozriete do vyhľadávača pracovných miest, možno odpočítať daň .

Neustále sa menia. Ak sa chcete pohnúť skôr, buďte otvorení a flexibilní pre prácu, ktorú ste pripravení použiť. Navyše je ľahké vyhľadať miestnu službu, keď ste tam, takže môžete rozšíriť svoje možnosti presunu.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *