Naučte sa, ako začať podnikať Scooper

Naučte sa, ako začať podnikať Scooper

Supermarkety sú jedným z najúspešnejších maloobchodných firiem na svete, pretože majitelia domácich miláčikov prejavujú ochotu podporovať rôzne odvetvia, ako sú zberatelia odpadu. Podľa prieskumu, ktorý uskutočnila Americká asociácia domácich výrobkov v rokoch 2011 – 2012, sa v roku 2012 investovalo 3,79 miliardy dolárov do približne 4,11 miliardy dolárov.

Podnikateľský plán

Možno bude možné nájsť nové obchody na získanie poistenia, získanie licencií alebo licencií, alebo pred uložením služieb iným štátom, miestnym alebo miestnym samosprávam skôr, ako začneme poskytovať služby zákazníkom. Keďže sa dopyt medzi jednotlivými miestami líši, je vhodné konzultovať s miestnymi vládami a podnikmi, aby sa zistilo, čo je v každej oblasti k dispozícii.

Trh s cennými papiermi sa môže obchodovať ako spoločnosť s ručením obmedzeným alebo spoločnosť s ručením obmedzeným, pričom pri každej možnosti sú k dispozícii rôzne dane z obratu. Odporúča sa konzultácia s daňovým poplatníkom alebo obchodným poradcom, pretože môžu načrtnúť možnosti, ktoré majiteľovi firmy poskytnú veľkú hodnotu.

aplikácie

Pooperační podnikatelia majú na začiatku malý rozpočet. Prvé obaly obsahujú položky, ako sú koberce, lopaty, prach a plastové vrecká.

Likvidácia skládkovača je tiež potenciálnym doplnkom, ak sa domáci odpad prepraví na miesto alebo zostane bez uloženia zákazníka.

Vlastníci firiem môžu chcieť kúpiť vlastný pick-up a dopravné zariadenie. Atraktívnou možnosťou by bola dodávka alebo dodávka s rôznymi oblasťami na uloženie vybavenia a odpadu.

Vozidlo možno prispôsobiť tak, aby inzerovalo firmu pomocou logových magnetov alebo grafiky.

služby

Od profesionálov v oblasti vzdelávania pracujúcich v domácnosti sa často vyžaduje práca v rodinných domoch. Služby zneškodňovania odpadu môžu tiež spracovať rôzne obchodné informácie, ako sú psie parky, denné chaty psov, veterinárne kliniky, stravovanie, ubytovanie alebo spoločné prístrešky.

Vzdelávacia služba môže buď zneškodniť odpad naplnený odpadom a majetkom zákazníka alebo ho odstrániť na zneškodnenie na mieste. Možnosti alternatívy klímy budú mať ďalšie náklady spojené s benzínom používaným na prepravu odpadu a akékoľvek potenciálne náklady pre spoločnosti pôsobiace v oblasti dumpingu, skládkovania alebo skládkovania. Proces zneškodnenia môže byť založený na miestnych zákonoch a živočíšnom odpade.

Ostatné služby môžu poskytovať rôzni poskytovatelia vzdelávania poopierov, ale môžu zahŕňať umiestňovanie nechtov a pieskových odliatkov, porcelánové perá, likvidáciu odpadu a ide o aplikáciu produktu na dezodoráciu. Niektoré miestne podniky ponúkajú aj chodítka pre domácich miláčikov alebo psov .

Cena

V priemere náklady na opatrovateľské služby predstavujú približne 10 – 15 dolárov na jednu návštevu týždenne (pre jedného rodinného psa).

Za viac rodín psov alebo za piesok, ktorý zatiaľ nebol záchranným personálom vyčistený, sa môžu účtovať dodatočné poplatky. Obaly môžu pokrývať 4 až 6 yardov za hodinu, najmä ak sú služby poskytované vo vymedzenej oblasti. Udržiavanie pracovných miest v niektorých oblastiach tiež šetrí peniaze za náklady na palivo.

Francúzske pivovarnícke spoločnosti, ako napríklad Pet Butler, majú online možnosti založené na počtoch psov, časoch čistenia a majiteľoch PSČ. Týždenné mzdy sú uvedené ako 11 dolárov za jednu službu týždenne (47,67 dolárov mesačne), 17,50 dolárov za každú službu týždenne (37,92 dolárov mesačne) a 75 dolárov na jednorazové návštevy až do 75 hodín tvrdej práce.

médiá

Obchodné služby je možné inzerovať v maloobchodných a maloobchodných predajniach a malých obchodoch so zvieratami, v obchodoch s domácimi zvieratami, v parkoch, denných boxoch pre psov , v supermarketoch, v kanceláriách a na iných miestach majiteľov domácich zvierat. môže sa hromadiť.

Medzi ďalšie možnosti inzercie patrí vytváranie reklám v telefónnych záznamoch, uverejňovanie reklám na Craigslist, vytváranie webových stránok, propagácia reklám v miestnych časopisoch a novinách, nosenie odevov, ktoré odrážajú ochranné známky alebo značky displej na bočnej strane ovládača poopera.

Prognózovanie môže byť veľkým zdrojom podnikania; slovo z úst je najlepšia dostupná reklama. Môže byť užitočné nadviazať vzťahy s inými maloobchodnými predajňami, ako sú veterinárne kliniky, denné chaty pre psov a krúžky pre psov ; tieto spoločnosti môžu byť pripravené na otvorenie transakcie s otvoreným zdrojom, z ktorej bude mať úžitok vaše podnikanie aj ich. Spokojní zákazníci budú tiež zdrojom sprostredkovaní, keď bude vaša firma na svojom mieste.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *