Jednoduchý spôsob, ako sa naučiť milovať Joba

Jednoduchý spôsob, ako sa naučiť milovať Joba

Možno, že vaša práca bola ako láska na prvý pohľad a pomaly sa stala bojom, alebo ste to možno prijali, pretože ste potrebovali prácu, ale vedeli ste, že situácia nie je dobrá. V každom prípade je možné oživiť vás a vašu prácu. Ak ju práve čítate, urobili ste prvý krok!

Koniec koncov, ani tá najlepšia práca nebude tak zlá, čo je zlé návyky, takže skutočnosť, že hľadáte spôsoby, ako vylepšiť svoju tvár, znamená, že už ste na dobrej ceste.

Tu je desať jednoduchých spôsobov, ako sa naučiť milovať svoju prácu.

10 spôsobov, ako sa naučiť milovať prácu

1. Spolupracujte so svojím nadriadeným na stanovení cieľov. Práca sa môže cítiť skutočne, ak nemáte pocit, že by ste mali niečo robiť. Spolupracujte so svojím opatrovateľom na podpore logických a kritických cieľov, ktoré vás inšpirujú, a pomôžte vám zabezpečiť každý deň rutinu a zameranie. Stanovenie týchto cieľov môže tiež pomôcť zlepšiť vašu propagáciu alebo propagáciu miezd alebo poskytnúť príležitosti na zmenu tímov , oddelení alebo práce na cestách.

2. Vytvorte zoznam niektorých aspektov vašej súčasnej práce, ktoré chcete vylepšiť, pretože problémy nevyriešite, kým ich nadefinujete. Urobte si čas, aby ste si vyčistili hlavu a nevyvarujte sa ničomu alebo inému. Potom nastaviť čas pre prvý štvrťrok, rozčlenené všetko  nenašli svojho poskytovateľa služieb. Držte ho čo najbližšie. Zatiaľ čo „zaujímavá situácia“ alebo „spolupracovníci“ sú príliš zložité a problematické, ich rozdelenie na „sedadlá v blízkosti výťahu“ to sťažuje. ťažké sa sústrediť na kroky „alebo“ Seth a marketing vždy potláčajú moje myslenie v organizácii ”.

Napríklad, môžete sa so svojím opatrovateľom porozprávať o tom, ako si sedieť alebo v garáži doma, jeden deň v týždni, alebo sa môžete rozhodnúť nájsť „priateľskú“ osobu, ktorá vám môže pomôcť. príležitosť na komunikáciu.

3. Zistite, čo sa vám skutočne páči. Najprv premýšľajte o svojej práci a jej blízkych.

Pre tento zoznam nie je nič príliš veľké alebo príliš malé. Potom zvážte popis vysnívanej úlohy . Čo by to bolo, keby si mohol vytiahnuť čarovný prútik a robiť akúkoľvek prácu? Nakoniec zistite fakty. Zvážte porozprávanie sa so svojím nadriadeným o tom, ako z týchto úloh urobiť súčasť vašej každodennej rutiny. Ak tlačiareň nie je k dispozícii, môžete skontrolovať priestor na doručenie vo vašej spoločnosti. Alebo, ak váš pracovný názov „sen“ obsahuje prácu, na ktorú nemáte nárok, je čas naplánovať kurz, ktorý vám pomôže zistiť, ako sa tam dostať .

4. Nebojte sa požiadať o podporu. Ak sa cítite frustrovaní, ohromení alebo zápasíte s časťou svojej práce, nebojte sa osloviť dôveryhodného kolegu alebo manažéra ohľadom spôsobov, ako získať pomoc , Uvidíme, či vám môžu pomôcť nájsť spôsoby práce, práce na čiastočný úväzok s cieľom zlepšiť vašu prácu, alebo dokonca ukázať zdroje (napríklad školenie alebo vzdelávanie). čo zvýši zastrašujúce služby.

5. Rozviňte svoju sieť. Aj keď sa môže zdať, že výzvy, ktorým čelíte pri svojej práci alebo priemysle, sú rôzne, je pravdepodobné, že ostatní robia to isté.

Vytvorte kontakty vo vašej oblasti účasťou na firemnej udalosti, udalosti alebo organizácii. To vám môže pomôcť vytvoriť podporný systém, ktorý môžete kontaktovať, alebo jednoducho preskočiť, keď sa časy zhoršia. Upozorňujeme, že rozšírenie siete nemusí zahŕňať ľudí mimo vašej spoločnosti. Môžete mať veľký prospech z budovania vzťahov s ostatnými vo vašej organizácii.

6. Využite svoje výhody. Možno ste nevideli s vašimi očami , ale môžete nájsť jednoduchú lásku! Napríklad vaše zdravotné poistenie pokrýva napríklad osobnú starostlivosť, ako je masáž alebo masáž, alebo máte prostriedky na to, aby ste sa stali novým opatrovateľom alebo vašou spoločnosťou. poskytovať delegátom dobrú zábavu. Niektoré výhody vám nemusia byť známe , preto sa snažte zistiť, čo je v nej, a za prioritu ich považujte.

7. Zostaňte aktuálne. Nie je možné milovať svoju prácu, ak celý deň prehľadávate na Facebooku, CNN alebo Amazone. Pokúste sa premýšľať o práci. Ak nemáte čo robiť, zvážte nájdenie zamestnania vedľa seba. Ak máte čo robiť, ale nemôžete sa zamerať, stanovte časový limit zaostrenia a odmente sa prielomom, ako budete pracovať.

8. Vytvorte vysoko kvalitné pracovné stanice. Dajte si šancu pracovať: zbavte sa neporiadkov, uverejnite zaujímavú ponuku alebo nejaké fotografie miesta alebo blízkych, kúpte si pero alebo plánovač, vďaka ktorému budete študovať úsmev, prineste si pár slúchadiel, aby ste si mohli vypočuť tie najlepšie melódie, inšpirovať sviečky, atď. Vytvorením pozitívnych asociácií s vašou webovou stránkou budete nadšení z práce každý deň.

9. Za svoju prácu vytvorte ‘ďakujem zoznam’. Zapíšte si malé veci, za ktoré ste vďační, z kaviarne, v ktorej ste sa zastavili, keď ste vošli do kancelárie, a vaša práca vám pomôže podporiť vašu rodinu. Štúdie ukázali, že sledovanie všetkého, za čo ste vďační, vám môže pomôcť pri optimalizácii vašej súčasnej situácie.

10. Pripomeňte si, prečo ste si vzali prácu na prvom mieste. Zamyslite sa nad prvým zamestnaním, ktoré ste ponúkli a prečo ste súhlasili . Možno si zarábate slušné peniaze, alebo pracujete pre dobrú vec, alebo sa mení váš čas alebo výhody sú skvelé. Dokonca aj keď sa veci zmenili od tej doby, majte na pamäti, čo sa vám presvedčiť používateľa (a to, čo teraz potrebujeme) vám pomôže orientovať vaše kroky alebo prijať kroky na nastavenie zo svojej kancelárie alebo príprava plánu na nájdenie nového materiálu .

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *