Ako získať prácu v kancelárii veterinára

Ako získať prácu v kancelárii veterinára

Ste pripravení, aby sa váš sen o práci so zvieratami stal skutočnosťou? Práca na policajnej stanici je skvelým miestom na získanie praktických skúseností so zvieratami. Aj keď tieto služby sa nedajú ľahko dosiahnuť, môžete zvýšiť svoje šance na bezpečnosť zameraním sa na niekoľko oblastí.

Hľadanie príležitostí

  • Malé zvieracie domy majú skvelú funkciu . Najlepší čas, ktorý budete mať na vstupnej úrovni, bude v malej nemocnici. Útulky pre malé zvieratá si vyžadujú väčší personál, pretože sú často v kontakte s pacientmi denne alebo v noci. Veľké zviera pozdĺž cesty navštívilo svojich pacientov na farme. Títo ľudia majú zvyčajne tím „jazdiť“, ktorý im pomáha.
  • Nezávisí od úrovne kostí . Mnoho služieb nemocničnej starostlivosti nie je inzerovaných. Budete ich potrebovať. Vytvorte si zoznam nemocníc vo vašej oblasti prehľadaním internetu alebo pomocou telefónneho zoznamu. Niektoré nemocnice pošlú na svoje okná aj reliéfne reklamy.

Získajte ich pozornosť

  • Pripravte si študijný program . Zvážte aj písanie krátkych esejí. Nepoužívať pozdrav ako „niekoho, komu sa treba báť“. Nezabudnite vrátiť životopis a listy klinike, na ktorú sa uchádzate. Ak je to možné, odovzdajte svoje veci nemocnici sami. Možno im budete môcť pomôcť priamo alebo s nadriadeným.
  • Pochopiť príslušné skúsenosti s prácou so zvieratami . Zahrňte akékoľvek zážitky z divočiny, ako sú sedenie domácich miláčikov , vychádzkové psy , dobrovoľníctvo v Humane Society, obliekanie a kúpanie, práca v podkroví alebo farmy atď. Ak máte vysvedčenie alebo vysokoškolské vzdelanie súvisiace so živočíšnym priemyslom, povedzte to. Ak ste študent, ktorý má záujem o veterinárne lekárstvo v budúcnosti, povedzte to. Mnoho ľudí pracuje ako asistenti počas vysokej školy a chcú pomôcť budúcej generácii uspieť.

Rozhovorom

  • Poďte rýchlo a dobre sa obliekajte . Prvýkrát zasadnutie oznámi starším osobám, či budete oneskoreným zamestnancom. Pamätajte, prvé veci, ktoré majú ľudia na mysli. Zvážte aj možnosti zdobenia svojej izby. Nemusíte nosiť oblek, ale nosenie džínsov a obrúskov vás neprináša to najlepšie z najlepších.
  • Ste firemný zamestnanec alebo zamestnanec? Je oveľa ľahšie dostať nohu do dverí, keď žiadate o prácu, ako zaplatiť. Dobrý systém poskytuje krátku skúšobnú dobu neplatenej práce predtým, ako klinika rozhodne, či by ste sa mali považovať za zamestnanca. Uvedomte si, že ak nájdete platobné triedy, začnú sa minimálne.
  • Majte na pamäti, že robíte svoju prácu . Pravdepodobne začnete ako pomocný asistent : čistenie, kŕmenie, kúpanie, pribíjanie, zdriemnutie a poskytovanie dennej starostlivosti. Akonáhle sa predstavíte, budete mať možnosť ísť ďalej a pomôcť dievčaťu s diagnostikou, liečbou a röntgenovými lúčmi. Nový personál nemocnice platí svoje účty. Musíte sa učiť podnikania od základov.

Po rozhovore

  • Povedz mi vďaka . Urobte si čas na odoslanie správy vďaka na vás, až budete mať svoj nyochachara, a môžete pracovať alebo sa nemôže dostať prácu. Klinika, ktorá pre vás momentálne nemá príležitosť, bude môcť pokračovať a zavolať vám neskôr. Zamestnancom sa pripomína úspešných ľudí, ktorí to šťastne robia, pretože mnohí sa zdráhajú tak robiť.
  • Neustále hľadaj . Nezostaňte doma a čakajte, až vám zavolá nemocnica, aj keď sa vážne rozprávate a myslíte si, že dostanete prácu. Pokračujte v uverejňovaní životopisu a robte s ním rozhovor v akejkoľvek nemocnici, kým nezískate solídnu prácu.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *